2021.09.24 godz. 12:19 Garwolin, Mazowieckie

Pomoc w negocjacjach z firmami windykacyjnymi

Wyjaśnienie sytuacji

Witam ! Wszystkie swoje zobowiązania wpłacałam na czas jednak teraz znalazłam się w trudnej sytuacji finansowej i chciałabym spłacać moje zobowiązania na raty jednak firmy windykacyjne odmówiły mi rat i wzywają do spłaty całości zobowiązań a ja nie mam takich pieniędzy na tą chwilę. Jak z nimi rozmawiać? Boję się, nie mogę spać. Chcę wszystko spłacić ale na tą chwilę nie mam takich pieniędzy. Co robić ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Mateusz Bogucki

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Paź 2021 20:04

Dzień dobry, co robić to zależy od tego jaka jest wysokość długu i czy był wyrok sądu w tej sprawie. Proszę o udzielenie więcej informacji. Adw. Mateusz Bogucki