2022.06.25 godz. 09:51 Kotliny, Lubelskie

Pomówienie o jazdę po alkoholu Powiedział że jego zdaniem jestem trzeźwa, bo tak było. Co mogę zrobić żeby odwołała to kłamstwo?

Wyjaśnienie sytuacji

Cofałam samochodem i nie zauważyłam innego użytkownika, w związku z tym uderzyłam w zderzak tegoż. Kobieta która siedziała w swoim samochodzie wysiadła ja również. Od razu postanowiła zadzwonić na policję. Wgniecenie w jej samochodzie było bardzo małe. Nie chciała dojść do porozumienia bez udziału policji. Kiedy przyjechała policja okazałam wszystkie dokumenty, wszystkie były aktualne. Nie uchylałam się od odpowiedzialności. Policjant spytał czy nie lepiej się dogadać, wówczas kobieta powiedziała że ma podejrzenia jakoby ja byłam pod wpływem alkoholu. Poprosiłam policjanta o alkomat ale nie m

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Cze 2022 14:39

Jeżeli nie było badania alkomatem to nie ma dowodów na to, że była Pani pod wpływem alkoholu. Zeznanie drugiej Pani to za mało, aby stwierdzić taką okoliczność.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)