2023.07.11 godz. 21:02 Chorzów, Śląskie

Nękanie

Wyjaśnienie sytuacji

Ponad rok temu znajoma wraz z jej rodziną namówiła mnie na otwarcie klubu fitness .Wszystkie umowy kredytu ,najmu byly zrobione na mnie .Od otwarcia klubu do grudnia 2022 podawała się za własciciela klubu .3 Grudnia wszystkie media społecznosciowe jak i komisariaty policji wydały informacje wraz z jej zdjęciem że jest poszukiwana za kradzieże .To był moment kiedy nie miałam wyjścia tylko usunąc ją z klubu . Ta informacja miała bardzo złe skutki dla miejsca które prwadzę .Po kilku dniach od wyzej wymienionej sytuacji ,przyjechał do klubu przedstawiciel kart Partnerskich z informacją iż były odbijane kody osób ktorych nie było na zajęciach ,oraz klienci którzy udostepnili mi wiadomości wysyłane przez nią jeszcze czasie w którym była w klubie .Wiadomości miały na celu postawić mnie w jak najgorszym świetle w śród klientów .W miesicu w którym zostały opublikowane jej zdjęcia byłam zmuszona wziąść kredy na wszystkie opłaty ponieważ ludzie bali sie przyjść do miejsca z tak złą opinią .Jej rodzina nachodziła mnie w miejscu pracy zabierając mi rzeczy.Jej ojciec przychodził do klubu i mnie obrażał przy klientach .Pod koniec roku wyciągła wyciągi z mojego konta firmowego do którego miała upoważnienie ,wyciągi zostały udostępnione osobom postronnym .Przez cały ten czas od Grudnia 2022 jestem obrażana chodzi po różnych instytucjach posługując się moim zdjęciem nazywając mnie złodziejką .Do dnia dzisiejszego mam ogromnie utrudnioną prace ponieważ wszyscy klienci otrzymują wiadomości od tej osoby które nadal mają mnie postawić w jak najgorszym świetle .Nie mogę reklamować zajęć w mediach społecznościowych ,ponieważ ogląda filmy wyłapując osoby do których zaraz pisze .W ostatnim czasie otrzymałam pismo od jej radcy prawnego że wypowiada mi umowy udzielonych pożyczek których nigdy od niej nie brałam na kwote 45 tysięcy. Jest w posiadaniu faktur z nr NIP mojej firmy z potwierdzeniem płatności z jej konta ,część z tych faktur jest dla mnie nie jasna ponieważ jedna z nich która jest na sporą kwotę pieniędzy została wycofana z powodu zwrotu materiałów duża część rzeczy z faktur była zakupiona bez mojej wiedzy .Ponieważ uważała się na właściciela. Posmuwując nie moge prowadzić normalnie działalności ponieważ jestem przez cały czas wyzywana i oczerniana. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji .Ta kobieta jest w pełni świadoma tego że miejsce w które zostałam wrobiona nie jest miejscem które przynosi jakiekolwiek dochody wręcz przeciwnie nieustannie trzeba do niego dokładać .Kluby na terenie miasta w którym znajduje sie mój klub również dostaly prośbe aby mnie zniszczyć .Za chwilę bedę musiła zamknąć klub ponieważ nie mam już z czego dokładać i zostane z długami do końca życia .

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Lip 2023 22:05

Opis niejasny. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie w wiadomości e-mail: slawomir.suski@adwokatura.pl