2021.09.20 godz. 18:52 Warszawa, Mazowieckie

Jazda po alkoholu

Wyjaśnienie sytuacji

Ponad rok temu zostałam skazana w zawieszeniu na 3 lata za jazdę po alkoholu. Teraz żnow mnie zatrzymali czy teraz odwiesza mi wyrok i pójdę siedzieć? Czy może skończyć się na dożywotniej utraty prawa jazdy i karze pieniaznej? Dodam że jestem jedynym żywicielem rodziny I chve idc na leczenie alkoholowe

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Mateusz Bogucki

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Paź 2021 19:59

Dzień dobry, niestety odwieszenie wyroku i zarządzenie kary pozbawienia wolności to najbardziej realna możliwość. Jest jednak szansa na uniknięcie tego, gdyż pozwalają na to przepisy, jednak nie będzie to łatwe. W razie chęci uzyskania pomocy w tej sprawie proszę o kontakt. Adw. Mateusz Bogucki. Hetman Kancelaria Adwokacka Mateusz Bogucki

Zmodyfikowano dnia: 21 Paź 2021 19:59