2022.12.22 godz. 16:00 Liniewskie Góry, Pomorskie

Ponaglenie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego

Wyjaśnienie sytuacji

Witam państwa . Pod koniec maja odwołałem się od decyzji wójta do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Do tej pory nie ma rozstrzygnięcia w mojej sprawie tzn nie została nawet ruszona. Złożyłem ponaglenie na bezczynność organu. Ile czasu ma Samorządowego Kolegium Odwoławcze aby się ustosunkować do ponaglenia? I jeżeli się nie ustosunkuje to co mogę dalej zrobić? Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Edyta Beata Dąbrowska

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Gru 2022 14:04

Można wnieść skargę do WSA. Jeśli jest Pan zainteresowany uzyskaniem odpłatnej pomocy prawnej w sporządzeniu pisma do sądu zapraszam do kontaktu 668-178-861 (pn-pt 8-16) albo przez formularz na stronie https://prawniktomaszow.pl/uslugi/#uslugi-on-line.