2022.07.26 godz. 09:55 Łódź-Górna, Łódzkie

List gończy

Wyjaśnienie sytuacji

Popełniłem przestępstwo pobicia ,zapadl wyrok zaplacenia odszkodowania dla pokrzywdzonego które zapłaciłem i wyrok w zawieszeniu oraz kuratora. Niestety wyjechalem za granicę i przestalem kontaktować sie z kuratorem . Ostatnio na adresie który zamieszkiwalem bedac w Polsce przyszła policja z listem gonczym najprawdopodobniej zostały odwieszone mi zawiasy przez kurtora czy da sie coz z tym zrobić czy juz jest za późno?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Lip 2022 16:30

Dostrzegam pewne możliwości wyjścia z tej sytuacji.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)