2024.07.16 godz. 16:07 Pabianice, Łódzkie

Porada prawna w celu odpowiedzi na odmowę wypłaty odszkodowania.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, potrzebuję pomocy prawnej jak prawidłowo odwołać się od decyzji zarządcy danego fragmentu drogi który odmawia poczucia się do winy wyrządzenia strat na moim aucie dopuszczając się do zaniedbania w postaci montowania zastępczych krat odpływowych w poprzek jezdni przy przejeździe kolejowym. Doszło do uszkodzenia zawieszenia auta w wyniku zaniedbania odpływu liniowego, na miejscu była policja która sporządziła notatkę policyjną z miejsca zdarzenia. Po dwóch tygodniach był rzeczoznawca który stwierdził szkody powstałe na aucie między innymi uszkodzona kolumna zawieszenia kierowcy i uszkodz

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Maciej Czerniak

Łódź, Łódzkie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Sie 2024 23:34

Dzień dobry, należy skierować do zarządcy drogi wezwanie do zapłaty, a w sytuacji dalszej odmowy wypłaty odszkodowania skierować pozew do sądu. W razie potrzeby służę pomocą. adw. Maciej Czerniak https://www.facebook.com/adwokat.czerniak