2023.01.14 godz. 15:57 Tczew, Pomorskie

Odzyskanie pieniędzy

Wyjaśnienie sytuacji

Porzebuje pomocy w odzyskaniu pieniędzy z odprawy mieszkaniowej od osób trzecich. Będąc jeszcze w wspólnym związku z mężem mieliśmy otrzymać odprawę mieszkaniowa kwota około 300tys. Na dokumentach był mój numer konta który został zmieniony przed wysłaniem na numer konta jego kolegi bez mojej wiedzy. Tak go wykorzystali ze wszystkie pieniądze poszły na konto tego kolegi omamili męża że pożycza i oddadzą. Pieniądze przyszly we wrześniu mamy stycznien długi komorników nie żyję już że swoim mężem podobno mają oddać do końca stycznia nie wierzę w to za oddadzą czy mamy szansę przez sąd odzyskać

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Sty 2023 10:19

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl