2020.03.23 godz. 11:48 Sieradz, Łódzkie

Posiedzenie w sądzie zostało odwołane co to znaczy?

Wyjaśnienie sytuacji

Posiedzenie w sądzie zostało odwołane co to znaczy? Nie ma na piśmie podanego żadnego innego terminu posiedzenia, i nie za bardzo wiem jak to rozumieć czy posiedzenie jest przesunięte na inny nie znany termin czy odwołane i w ogóle nie będzie?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Filec

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Mar 2020 13:14

Dzień dobry, najprawdopodobniej ma to związek z trwającą epidemią. Będzie inny termin, ale pewnie ze względu na większą ilość odwołanych posiedzeń i niewiadomą jak długo potrwa obecna sytuacja, Sąd nie wyznaczył jeszcze nowego terminu posiedzenia. Po wyznaczeniu nowego terminu przyjdzie wezwanie/zawiadomienie o tym nowym terminie. Pozdrawiam i życzę cierpliwości w tych trudnych okolicznościach. Pozdrawiam, adw. Michał Filec
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)