2020.09.02 godz. 14:44 Sokolec, Wielkopolskie

Posiedzenie w sprawie nieplacenia zadoscuczynienia

Wyjaśnienie sytuacji

Zasadzono wobec mnie zaplacenie zadoscuczynienia ja po uprawmocnieniu sie wyroku przez pierwsze 3 miesiace nie zaplaciem zlotowki bo nie mialem brak pracy utrzyanie rodzicow. Po tych 3 miesiacach trafilem do wiezienia, bylem ta 3 miesiace a 9 miesiecy byem pod dozorem elektronicznym w tym czasie szukalem pracy ale pracodawcy nieprzychylnie patrzyli na ta moja tzw bransoletke co za tym idzie nie znalazlem pracy nie placilem, od 3 miesiecy wplacam tyle ile zarobie ale w ocenie sadu to za malo i za pozno. Na posiedzeniu sadu dostalem wyrok 1roku 1 miesiaca odbycia kary. Chce odwolac sie od wyrok

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Karolina Wyspiańska

Opole, Opolskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Wrz 2020 19:12

Proszę o informację w wiadomości prywatnej, jakiej pomocy konkretnie Pan oczekuje, bo niestety nie wynika to z treści Pana wypowiedzi. Z poważaniem, Karolina Wyspiańska