2023.11.30 godz. 10:33 Oświęcim, Małopolskie

Postanowienie sądu tylko w kwestii zwolnienia z kosztów sądowych

Wyjaśnienie sytuacji

Witam tata miesiąc temu składał pozew do sądu w sprawie uchylenia alimentów wraz z zabezpieczeniem środków oraz zwolnieniem z kosztów sądowych przyszło postanowienie sądu w tej sprawie ale w postanowieniu jest tylko że sąd zwalnia w całości go z kosztów sądowych nie ma nic na temat pozostałych rzeczy z pozwu czyli nic o alimentach i zabezpieczeniu środków czy przyjdzie to w osobnych listach czyli postanowieniach czy jak to wygląda ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Karolina Domagała

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lis 2023 22:05

Sąd w pierwszej kolejności rozpatruje wniosek o zwolnienie od kosztów. Dalsze wnioski zostaną rozpoznane na rozprawie. Jeżeli Pani ojciec potrzebuje kompleksowej pomocy prawnej, zapraszam do kontaktu (jestem z Krakowa). Z poważaniem adw. Karolina Domagała tel. 667-962-671 email: karolina.domagala@adwokatura.krakow.pl.
Tak Nie

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lis 2023 14:45

Dzień dobry, tak, proszę czekać na dalszą korespondencję z sądu.