2022.10.12 godz. 10:18 Legionowo, Mazowieckie

Postanowieniem sądu mój wniosek o odebranie praw ojcu został oddalony

Wyjaśnienie sytuacji

Chce wiedzieć jak mogę się jeszcze odnieść, zażalić. I czy na tym etapie mogę się starać o adwokata z urzędu

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Paź 2022 19:51

Środkiem zaskarżenia jest apelacja. O pełnomocnika z urzędu można wnosić na każdym etapie postępowania, jeżeli wnoszący wykaże, że nie jest w stanie ponieść kosztów wynagrodzenia takiego pełnomocnika bez uszczerbku utrzymania koniecznego dla siebie i rodziny.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)