2022.02.10 godz. 14:43 Rzeplin-Osada, Lubelskie

Potrzebuję napisać odwołanie w sprawie restrukturyzacji zadłużenia

Wyjaśnienie sytuacji

Złożyłem umowę o restrukturycaja zadłużenia w placówce banku ostatniego dnia którego mogłem to zrobić 18.01.2022r. ponieważ przebywam za granicą, pracownik banku powinien wyślac skany umowy tego samego dnia na mail banku (restrukturyzacja@pkobp.pl), ale tego nie zrobił, powodem czego było zerwnie umowy przez bank PKO BP (powszechna kasa oszczędności Bank Polski spółka akcyjna) oraz otrzymanie pisma dnia 10.02.2022r. od komornika w sprawie wszczęcia postępowania egzekucyjnego.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Lut 2022 15:39

Może Pan wnieść reklamację na działania banku oraz wniosek o zawieszenie postępowania egzekucyjnego.