2022.04.24 godz. 13:50 Ostróda, Warmińsko-mazurskie

Potrzebuje pomocy przy napisaniu wniosku o zabezpieczeniu pobytu dziecka przy matce i wniosku o alimenty

Wyjaśnienie sytuacji

Chcę rozstać się z partnerem ( nie mamy ślubu ) i chciałabym zabezpieczyć pobyt dziecka przy mnie matce i wniosek o alimenty. Zamierzam się od niego wyprowadzić i chciałabym mieć pewność że nie zabierze mi dziecka bo wielokrotnie mnie tym straszył. Potrzebuje pomocy przy napisaniu takiego wniosku bym mogła bezpiecznie opuścić to miejsce zamieszkania

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Kwi 2022 17:28

Jeżeli jest Pani zainteresowana odpłatnym sporządzeniem takiego pisma, zapraszam do kontaktu.