2021.11.21 godz. 15:08 Poznań, Wielkopolskie

Potrzebuję pomocy w napisaniu dokumentu o odrzuceniu wniosku syndyka o określenie ostatecznej wyskości wynagrodzenia z powodu złej sytuacji finansowej.

Wyjaśnienie sytuacji

Syndyk wysłał do sądu wniosek o określenie ostatecznej wysokości wynagrodzenia. W dokumencie wylicza czynności przez niego podjęte w związku z postępowaniem upadłościowym. W dokumencie podana jest wycena działań syndyka. Kwota ta jest niemożliwa do spłacenia przez upadłą ze względu na złą sytuację finansową. Należy wysłać do sądu odpowiedź na ów wniosek. Potrzebuję wzoru takiego pisma.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Kwi 2022 13:40

Zapraszam do kontaktu, mogę przygotować taki wniosek.