2023.10.07 godz. 05:53 Gdańsk, Pomorskie

Potrzebuję pomocy w napisaniu sprzeciwu wobec nakazu zapłaty weksel firmie Profi credit

Wyjaśnienie sytuacji

Wzięłam w firmie Profi credit pożyczkę. Przed wygenerowaniem umowy rozmawiałam z nimi o kwocie 5000 lub 6000 z rata około 400 zł. Przeszłam weryfikację i spotkałam się z panią na podpisanie umowy. I już przy podpisaniu umowy była ona sporządzona na kwotę 6500 z rata prawie 500 zł. Już na początku narzucili żeby była wyższa kwota niż się umawialiśmy. Weksel pani podsunęła mi razem z innymi dokumentami do podpisu. Nie był wypełniony wtedy weksel. Nie została przeze mnie wpłacona żadna kwota ponieważ nie było mnie stać.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Paź 2023 10:13

Aby merytorycznie odnieść się do sprawy (zwłaszcza do ewentualnej treści sprzeciwu) konieczne jest poznanie treści pozwu, umowy oraz weksla, a także zapoznanie się z okolicznościami sprawy. Jeśli potrzebuje Pani odpłatnej pomocy w tej sprawie, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adowkatura.pl (www.adwokatsuski.pl)