2024.06.27 godz. 18:04 Pabianice, Łódzkie

Rasizm

Wyjaśnienie sytuacji

Powiedziałem współpracownikowi ze wedle mojej opini jest rasista po tym jak powiedział że zmieni pracę bo w niej jest za dużo Polaków . Później mnie pytał czy uważam do za rasiste , powiedziałem że moim zdaniem może nim być . Czy mogę mieć przez to problemy . Napisałem później do niego wiadomość prywatną że nie chciałem go obrazić jeśli to zrobiłem to przepraszam.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Cze 2024 15:47

Szanowny Panie, nie znam całokształtu poruszanej przez Pana sprawy, przy czym w mojej ocenie po zapoznaniu się z przywołanym wpisem nie dostrzegam zagrożenia dla Pana, ale też nie jestem w stanie go wykluczyć.