2022.06.15 godz. 17:50 Wasylów, Lubelskie

Pozew do sądu - według adwokata najlepiej pójść na ugodę z ojcem, który mną się nie interesował, ciągał po sądach matkę, od 8 lat ciąga mnie.

Wyjaśnienie sytuacji

Ojciec dopatrzył się braku wniosku u komornika o zaprzestanie egzekucji komorniczej i chce abym zapłaciła 6000zl + opłatę sądową + odsetki. Według komornika i adwokata to moja wina, bo nie złożyłam wniosku o którym nie wiedziałam. MOPR zaprzestał wypłaty świadczeń po 25 urodzinach, dług u komornika rośnie do dziś. Nie ma wniosku z MOPRu u komornika, więc dlaczego dług mu rośnie? Mam mu darować ok 25tys długu wobec mnie, zabezpieczenie jakie zapewnia mi matka żebym miała obrone gdyby wszystko zawiodło. Pozostanie mi jedynie dokument o pozbawieniu praw rodzicielskich, on na tym nie zaprzestanie.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Cze 2022 10:52

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019