2024.09.16 godz. 14:56 Pelplin, Pomorskie

Pozew o zle wykonana usluge stomatologiczna

Wyjaśnienie sytuacji

Dzien dobry, gdy rozpoczynalam leczenie w 2020r.gabinet mial nazwe .....stomatologia,w 2022r.zmienil nazwe na .....sp.z o.o.Wlasciciel ten sam ,w tym czasie chodzilam na wizyty reklamacyjne ktore nie przyniosly poprawy w rezultacie zerwano ze mna kontakt, odmowiono dalszego leczenia ,na oficjalna reklamacje odpowiedziano jako sp.z o.o.pozew zlozony na sp.z o.o.ich adwokat wnioskuje o odrzucenie sprawy ,niezgodnosc nazwy podmiotu ,czy moge jakies pismo wyjasniajace dolaczyc do pozwu ?czy pozew moze byc odrzucony na pierwszej sprawie i poniose koszty str.pozwanej?rozprawa 06 listopada.Dziekuje

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Wrz 2024 15:28

Jeśli zarzucono brak legitymacji - to możliwe, jeśli pozywa Pani podmiot, który nie wykonywał zabiegu, może próbować Pani złożyć kolejne pisma procesowe wyjaśniając okoliczności i uzasadniając powództwo przeciwko temu podmiotowi. Może Pani również dopozwać podmiot właściwy lub cofnąć powództwo (o ile druga strona wyrazi na to zgodę). Co do zasady przegrana w tej sprawie, zamknie Pani możliwość dochodzenia roszczeń. Jeśli potrzebuje Pani pełnomocnika, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)