2023.03.13 godz. 16:32 Poznań, Wielkopolskie

Pożyczkodawca nie poinformował mnie o wszystkich kosztach związanych z pożyczką

Wyjaśnienie sytuacji

Umowa na pożyczkę jest już podpisana ale na umowie nie było mowy o dodatkowych kosztach. Teraz żądają odemnie pieniędzy aby przelać pożyczkę na moje konto. W umowie była mowa tylko o kosztach bankowych i ubezpieczeniu a nie jeszcze o kosztach przelewu. Pani twierdzi że poprzednie koszty były z firmą pożyczkową a nie z bankiem i teraz dopóki że zapłacę im 215 euro pieniędzy nie dostanę. Informuje że jest to pomoc finansową za granicą. Nie wiem co mam teraz zrobić. No już zapłaciłam ponad 300 euro i boję się że nie odzyskam tych pieniędzy ani nie dostanę pożyczki. Proszę pomóżcie mi!!!!

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Mar 2023 13:01

dzień dobry, proszę o przesłanie umowy na adres email Kancelarii agnieszka@kancelaria-uranin.pl