2023.01.02 godz. 20:57 Kraków, Małopolskie

Pożyczyłam pieniądze chłopakowi których nie oddaje mam spisana umowę ze do 31.12.2021 roku odda

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry Moje pytanie jest takie czy jestem w stanie coś zrobić jeśli mam spisana umowę z chłopakiem że odda mi 40 tys przed narodzinami dziecka . Pieniądze które mu pożyczyłam poszły na jego długi . Zostawił mnie w ciąży i przy świadkach podpisała umowę że odda pieniądze do dnia dzisiejszego oddał tylko 2 tys zł i na tym koniec . Teraz twierdzi że minął czas spłaty i mam sobie radzić sama . Ja nie pracuje i nie mam z czego utrzymywać ani siebie ani dziecka . Czy jest możliwość odzyskania pieniędzy ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Sty 2023 08:23

Dzień dobry, tak istnieje taka możliwość. Zapraszam do kontaktu z Kancelarią w celu sporządzenia wezwania do zapłaty a dalej ewentualnego pozwu do sądu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)