2023.02.22 godz. 19:31 Wrocław, Dolnośląskie

jak mogę odzyskać swoje pieniądze.

Wyjaśnienie sytuacji

pożyczyłam swojemu byłemu chłopakowi bardzo duża ilość pieniędzy. niestety przestał mnie spłacać. nadomiar złego nie wiem gdzie teraz mieszka, zmienił numer telefonu. kolejnym problemem jest ze nie mamy spisanej umowy. mam tylko zdjecia rozmów, gdzie pisze mi ze wyśle mi pieniądze i ile jest mi winien i spłaci mnie w ciągu 3 miesięcy. niestety tego nie zrobił. czy moge z tym cos zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lut 2023 09:19

Dzień dobry, tak zawsze można skierować sprawę do sądu a dalej do komornika. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl