2023.05.17 godz. 21:52 Łomża, Podlaskie

Pożyczyłem koledze 20000tys zł i teraz nie chce oddac jest żołnierzem zawodowym jak moge odzyskac kase cala porzyczke mam w sms udokumentowana.

Wyjaśnienie sytuacji

Pod koniec grudnia 2022r kolega z pracy pożyczyl odemnie 32tys.zl powiedzial ze odda do konca stycznia 2023r. 34tys. 2tys prowizji dla mnie. Oddał tylko 16tys zł. w styczniu i do tej pory nie chce reszty oddac bo mowi ze nie ma. Od lutego nie pracuje juz u nas w firmie bo zostal żołnierzem zawodowym . Cała porzyczke mam udokumentiwana w sms . Jak moge odzyskac pieniadze i czy moge naprzyklad zglisic to w jego jednostce ??prosze o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Maj 2023 13:56

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Po skierowaniu sprawy do sądu i uzyskaniu tytułu egzekucyjnego będzie możliwość zajęcia wynagrodzenia przez Komornika. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl