2024.02.06 godz. 22:00 Strzebielino-Osiedle, Pomorskie

Samochód z wypożyczalni

Wyjaśnienie sytuacji

Pożyczyłem samochód z wypożyczalni , oddając firma sprawdziła samochód wszystko było ok . Po 3 dniach dostaje telefon ,że koła są krzywe i chcą pieniądze . Mija tydzień dostaje sms-a że mam zapłacić 1920 zł za szkodę co robić ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Lut 2024 16:39

Odrzucić roszczenie, skoro odbiór auta odbył się bez zastrzeżeń. Oczywiście kolejnym krokiem wypożyczalni może być pozew o zapłatę. Jesli potrzebuje Pan pełnomocnika zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl