2020.05.11 godz. 18:15 Sosnowiec, Śląskie

Pracodawca nie chce przedluzyc umowy o prace.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry chcialam.zapytac czy pracodawca moze nie przedluzyc mi umowy o prace na okresie probnym (3 miesieczny okres) i co ewntualnie moglabym zrobić, powiedzieć swojemu pracodowacy.?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Katarzyna Jarosz

Krosno, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Maj 2020 20:08

Szanowna Pani, niestety pracodawca nie ma obowiązku przedłużenia Pani umowy o pracę, a właściwie -zawarcia z Panią umowy na czas określony bądź nieokreślony. Pozdrawiam, adw. Katarzyna Jarosz