2024.06.18 godz. 09:46 Stanowice, Śląskie

Pracodawca nie chce zwrócić książeczki sanepidowskiej, nie chce udostępnić pasków z wypłaty i nie ma w zusie odprowadzonych składek emerytalno rentowych moich

Wyjaśnienie sytuacji

Zwolniłam się za porozumieniem stron 12.06 miałam otrzymać mój wniosek z podpisem szefa +paski z dwóch wypłat kwietniowej i majowej + książeczkę sanepidowska Do tej pory cisza Pracodawca ma swój sklep otwarty 364 dni w roku w dni świąteczne zatrudnia na "czarno"sklep pod szyldem "Jarmark"W niedzielę wolne praca 12h wypłata do ręki Pierwszy miesiąc marzec pracowałam na czarno bo wiecznie nie było kadrowej żeby wypisała umowę o pracę Teraz przy moim zwolnieniu nie chce oddać książeczki i nie mam składek emerytalno rentowych w ZUS Proszę o pomoc co mam robić tym bardziej że mam juz nowa prac

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Cze 2024 12:43

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 66% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)