2023.01.02 godz. 11:35 Bielsko-Biała, Śląskie

Pracodawca od roku nie uregulował w pełnej wartości wynagrodzenia

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Od przełomu 2021-2022 borykam się z problemem pracodawcy który z tytułu umowy zlecenie miał wypłacić zgodnie z zapisem w umowie 100zł brutto od wykonanej instalacji na której byłem z współpracownikiem (kolega pracujący pod tą samą firmą). Zostało mi zapłacone łącznie około 800zł netto czyli prawdopodobnie 10 instalacji które były napisane z moim nazwiskiem, reszta była napisana nazwiskiem kolegi z którym pracowałem, tak chciał pracodawca. Wedle umowy powinien zapłacić za wszystkie instalacje które wykonywaliśmy. Dodam że kolega dostał normalną wypłatę, ja niestety nie spełna te 800zł.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Sty 2023 11:54

dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią w celu sporządzenia odpowiednich pism. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl