2024.02.24 godz. 11:32 Warszawa, Mazowieckie

Za duże wynagrodzenie

Wyjaśnienie sytuacji

Pracowałam w publicznym przedszkolu w miesiącu lipiec ubiegłego roku dostałam za duże wynagrodzenie o 400 zł. Nie wiedziałam bo różne wynagrodzenia miałam. Po pół roku w lutym tym roku dostałam z przedszkola pismo co już nie pracuje od października żebym oddała te 400 zł. Czy po takim czasie co teraz nie mam pracy mogą starać się o zwrot i czy ja muszę im oddać ? Jak napisać pismo

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Lut 2024 10:32

dzień dobry, niestety brak zwrotu środków może spowodować wytoczenie powództwa o bezpodstawne wzbogacenie.