2023.07.13 godz. 22:01 Nowa Ruda, Dolnośląskie

Wezwanie do zapłaty kary

Wyjaśnienie sytuacji

Pracowałem jako kierowca międzynarodowy po powrocie dostałem od pracodawcy wypowiedzenie umowy za porozumieniem stron będąc wtedy na okresie próbnym podpisałem to wypowiedzenie po okresie 2 tygodni dostałem wezwanie do zapłaty 2 tys zł z tytułu poniesionych strat przez pracodawcę wynikających ze szkoleń

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Lip 2023 22:03

Proszę przesłać swoją umowę oraz podpisane wypowiedzenie w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl