2020.08.19 godz. 17:30 Lublin, Lubelskie

Co zdecyduje zus?

Wyjaśnienie sytuacji

pracuje u obecnego pracodawcy prawie rok. Na początku były to umowy zlecenia, następnie przeszłam na staż z urzędu pracy i zakończyłam go 27 lipca gdzie od 29 lipca przeszlam na umowę o pracę. Jestem w 6 miesiącu ciąży i zamierzam pojsc na l4, poniewaz coraz bardziej źle sie czuje. Czy zus uzna moja umowe za fikcyjna?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Karolina Gawlik

Dębica, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Sie 2020 19:24

Niestety nie można odpowiedzieć na pani pytanie. ZUS bada każdą sprawę indywidualnie
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)