2024.02.16 godz. 06:51 Warszawa, Mazowieckie

13pensja

Wyjaśnienie sytuacji

Pracuje w państwowym DPS byłem pobity przez podopiecznego w pracy byłem na zwolnieniu 100% nie całe pół roku ,szef nic z tym nic nie zrobił co mogę zrobić,? Teraz zostały wypłacane 13 pensje dostałem tylko połowę ,skoro nie byłem tak sobie na zwolnieniu tylko powypadkowym czy tak może wypłacić pracodawca? Proszę o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Michał Marcinkowski

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Lut 2024 17:07

Dzień dobry, sprawa wymaga przeanalizowania dokumentów i zdarzenia, które było podstawą zwolnienia oraz uprawnienia w związku z tym do konkretnych świadczeń. Jeśli jest Pan zainteresowany przeprowadzeniem takiej analizy proszę o kontakt.