2024.07.28 godz. 13:01 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Prawdopodobnie stałam się ofiarą cyberstalkingu. Pewna osoba wyszukiwała moje dane w internecie, używa mojego zdjęcia jako jej profilowe i napisała mi wiadomoś

Wyjaśnienie sytuacji

Poznałam jedną dziewczynę przez grę online, ale od dłuższego czasu nie chciałam z nią mieć kontaktu i od ponad miesiąca z nią nie rozmawiam. Dziś napisała do mnie wiadomość z jej konta discord, używając moje zdjęcie (wzięte z innej platformy online) oraz dodała "podoba Ci się moje zdjęcie profilowe? Pilnuj swoich danych, bo znalazłam wszystkie Twoje konta". Niestety, ale nie mam pojęcia, dlaczego to zrobiła. Dodatkowo leczę się psychiatrycznie na zaburzenia lękowe i depresję, jej zachowanie sprawiło, że czuję się gorzej i mniej bezpiecznie. Zablokowała mnie wszędzie, ona jest z Francji.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lip 2024 14:28

Dzień dobry, jeśli uważa Pani że doszło do popełnienia przestępstwa to może to Pani zgłosić do organów ścigania.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)