2021.06.23 godz. 10:33 Tychy, Śląskie

Ciąg dalszy

Wyjaśnienie sytuacji

Problem jest następujący, jak rodzina ma go ubezwłasnowolnić jak się go zwyczajnie boi... Za nim przejdzie wniosek o przymusowe leczenie , On może w tym czasie zrobić komuś krzywdę, zrobić Ją samym domownikom. Czy jest jeszcze inne wyjście

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Cze 2021 19:49

Jeśli będzie zagrożenie wezwać policje. Wówczas jest szansa na przyjęcie do szpitala psychiatrycznego w trybie nagłym