2024.06.26 godz. 07:31 Podstary Zamość, Lubelskie

Problem z firmą pożyczkową rent colsulting

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry ok. Rok temu wzięłam pozyczke z firmy rent colsulting na kwotę 600zl,miałam wpłacać na 3 różne konta po 30 i 150zl jak się okazało podpisywałam umowę pozyczki a dostalam umowę wynajmu moich urządzeń,teraz pan mnie straszy ze zabiorą mi te rzeczy. Na umowie która dostałam jest podpis ale nie mój. Co mogę z tym zrobić. Osoba która spisywała ze mną umowę straszy mnie przyjazdami do domu po pieniadze.

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Cze 2024 12:42

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.