2023.03.04 godz. 22:23 Czerwionka-Leszczyny, Śląskie

Problem z lokatorem. Jestem właścicielem mieszkania w bloku ze wspólnotą, mam problem z lokatorem który mieszka pode mna. Sąsiad jest najemca komunalnym

Wyjaśnienie sytuacji

A w zasadzie był najemca, ponieważ administracja wypowiedziała mu umowę najmu z racji nie płacenia czynszu, nie stosowania się do regulaminu. Problem z sąsiadem jest taki, że prowadzi "nocne życie" w lokalu codzienne libacje, muzyka w nocy, krzyki, trzaskanie się po ścianach dodatkowo wynajmuje pokój odpłatnie jednej z towarzyszek jego imprez. Pytanie moje jest takie, czy trzeba będzie wystąpić o eksmisję jako sąsiad i można powiedzieć poszkodowany przez jego imprezy, ile czasu około trwa taki zabieg i czy jest jakaś inna opcja żeby go wykurzyć jak najszybciej

Odpowiedzi prawników:

Mediator

BEATA STEFANIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Mar 2023 16:21

Witam specjalizujemy sie w tego typu sprawach , zadane przez Państwa pytanie wymaga poszerzenia o pewne informacje - zapraszamy do telefonicznej BEZPŁATNEJ - konsultacji z naszym działem prawnym tel 507437019 . Pozdrawiam