2023.07.11 godz. 08:54 Czarna Sędziszowska, Podkarpackie

Problem z projektantem i dokumentacja zwiazana z budowa domu.

Wyjaśnienie sytuacji

Ok.rok temu odebralem dokumenty od projektanta domu i wszystko zostalo oplacone. Miesiąc temu w urzedzie wyszedl brak dokumentu opracowania instalacjii zewnetrznych pradu. Od tego czasu dzwonię co chwilę do projektanta i slysze tylko odpowiedź już robię i dzisiaj wysle. Od tego czasu mija miesiąc. Na zaliczkę mam dokument,ze projektant dostal pieniadze a za calosc nie ale bylo wszystko uregulowane zgodnie jak On chcial. Bylo to ok.roki temu. Co mogę powiedziec Jemu ,zeby ten dokument uzyskac badz jakie kroki począć prawne by to uzyskac jak najszybciej? Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Lip 2023 10:56

Wezwanie do wykonania umowy lub w ramach reklamacji oświadczenie o obniżeniu ceny lub odstąpienie od umowy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)