2020.02.20 godz. 19:50 Przasnysz, Mazowieckie

Próg zaliczenia pracy w szczególnych warunkach.

Wyjaśnienie sytuacji

Czy zawód kierowcy samochodu ciężarowego od 3,5 do 13MG i operator sprzętu ciężkiego zaliczany jest do pracy w szczególnych warunkach po 1 stycznia 1999?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Paweł Szybko

Zabrze, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Maj 2020 00:26

Szanowny Panie, warto zwrócić uwagę, że inaczej jest rozpatrywana praca w tzw. szczególnych warunkach dla emerytury "wcześniejszej" z 60. rokiem życia, a inaczej dla emerytury pomostowej. W zależności od tego, o jaką Pan się stara emeryturę, inaczej należy analizować sprawę. Jeśli chciałby Pan uzyskać pomoc w niniejszej sprawie zapraszam do kontaktu telefonicznego - 721 888 649 Adwokat Paweł Szybko