2022.11.24 godz. 23:18 Elbląg, Warmińsko-mazurskie

Prośba o wytłumaczenie poniższego zdania.

Wyjaśnienie sytuacji

Mając na uwadze powyższe wnoszę o wydanie postanowienia w przedmiocie stwierdzenia nabycia spadku po zmarłym na rzecz spadkobierców zgodnie z poczynionymi w toku postępowania ustaleniami. Czy dobrze rozumiem, że wnioskodawca chce po prostu otrzymać informację odnośnie wyniku sprawy? Chodzi o ustalenie nabycia spadku po zmarłym.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Gru 2022 17:47

Dzień dobry, powyższy wniosek rozumiem tak, że jego autor chce, aby w danej sprawie zostało wydane postanowienie stwierdzające nabycie spadku po zmarłym na rzecz spadkobierców, ale po przeprowadzeniu postępowania sądowego..