2023.03.17 godz. 10:02 Piaseczno, Mazowieckie

Sprawdzenie umowy B2B

Wyjaśnienie sytuacji

Proszę o informację w jaki sposób mogę przekazać umowę w celu uzyskania analizy. Otrzymałem umowę B2B od pośrednika i chciałbym sprawdzić, czy tą umowę mogę bezpiecznie zawrzeć. Chcę też wiedzieć czy któreś z zapisów są niekorzystne i jeżeli tak to dlaczego. Potrzebuję również informacji, czy po jej zawarciu mogę realizować pojedyncze zlecenia programistyczne dla firmy wytwarzającej oprogramowanie dla restauracji (wg mnie to nie jest konkurencja). Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Mar 2023 11:35

Dzień dobry, proszę o podesłanie na adres email agnieszka@kancelaria-uranin.pl.