2020.11.06 godz. 18:25 Bogatynia, Dolnośląskie

Zostalam Oszukana...

Wyjaśnienie sytuacji

Proszę o pomoc. Na Facebooku znalazlam oferte pracy, wystawianie aukcji na allegro na swoim koncie, zglosilam sie do tej osoby po czym odpisala mi na czym polega praca nawet wysłała mi umowe zlecenie i za kazda sprzedana aukcje dla mnie mialo byc 110zl udalo sie sprzedac jedna aukcje thermomix po czym otrzymane pieniadze za przedmiot przelałam tej Pani od ktorej byla praca... Po tygodniu wydzwanial do mnie kupujący ze nie otrzymał paczki z zamówieniem.... Nie wiem co robic nie wzięłam tych pieniadzy mam. Potwierdzenia o przelaniu pieniadzy dla tej osoby wszystkie konwersacje mam emaile.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Arkadiusz Chyl

Bogatynia, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Lis 2020 15:43

Szanowna Pani, jak najbardziej istnieje wyjście z tej sytuacji. Jednakże wymaga to przeanalizowana m.in. umowy. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam