2023.11.27 godz. 21:09 Miastko, Pomorskie

Proszę o pomoc w imieniu syna .Obecnie przebywa w pracy w celu zarobkowym.

Wyjaśnienie sytuacji

Syn potrzebuje pomocy.W jego imieniu proszę i pomoc .W sprawie pisma z sądu.Bo go obecnie nie ma i nie może sam z zagranicy zrobić.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Lis 2023 01:05

Syn może ustanowić pełnomocnika, a w sprawie karnej nawet najbliższa rodzina może ustanowić obrońcę. Pomoc można po zapoznaniu się z tym pismem z sądu, wiedząc co to za sprawa. Istotny szybki kontakt z prawnikiem bo mogą biec jakieś terminy - proszę sprawdzić co wynika z pisma
Tak Nie

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Lis 2023 21:19

Co konkretnie wynika z tego pisma?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)