2019.09.29 godz. 15:52 Lublin, Lubelskie

Proszę o pomoc wpisani zażalenia do decyzji prokuratora która odmówił wszczecia dochodzenia.

Wyjaśnienie sytuacji

W listopadzie 2017 r mojemu znajomemu powierzyłem 4 sztuki blachy dachowe, który obiecał mi sprzedać za 200 zł. ale jakoś sprzedać mu się nie udało. tak leżały u niego w magazynie do roku 2019.05. W innej sprawie trochę się pokłóciliśmy i jak pojechałem by odebrać on nie oddał i wezwał policje by mnie przygoniły z jego magazynu. Za miesiąc otrzymałem list że za przechowanie muszę mu zapłacić jakieś 4500 zł. i dał mi czas 3 dni na zabieranie je bo będzie skutkowało dalszym naliczaniem opłaty. Zrozumiałem jego cel i jak pojechałem by zabrać znów nie oddał. była interwencja policji nic nie skutkowało. pisałem do prokuratury o przywłaszczenie , co prokurator opierając sie decyzji Policji ww terenu odmówił wszczęcia dochodzenia.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Burtowy

Poznań-Jeżyce, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Paź 2019 09:45

Kiedy otrzymał Pan postanowienie? Od tego terminu ma Pan 7 dni na zażalenie. W razie czego proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)