2020.10.06 godz. 20:26 Gniezno, Wielkopolskie

Proszę o wyjaśnienie pisma z Sądu "Wezwanie do uzupełnienia braków formalnych pisma" Czy chodzi o dosłanie drugiego takiego samego egzemplarza?

Wyjaśnienie sytuacji

Cytuję to Pismo "Sąd Okręgowy wzywa Pana do uzupełnienia wniosku w sprawie z powództwa Żony przeciwko mnie o rozwód przez nadesłanie w terminie 7 dni podpisanego odpisu pisma z dnia 19.09 pod rygorem jego zwrotu" Wyjaśniam otóż Żona złożyła pozew o rozwód i dostałem pismo z Sądu. Odpowiedziałem, że pozew odrzucam i się na rozwód nie zgadzam. Wysłałem to pismo mailem na adres Sądu podpisane i zeskanowane. Również to pismo w tym samym dniu nadałem poleconym. Ale w jednym egzemplarzu. Czy chodzi o dosłanie drugiego podpisanego egzemplarza? Pismo odebrałem w dniu dzisiejszym. Wysłałem dzisiaj 3

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bartłomiej Skiba

Białystok, Podlaskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Paź 2020 21:32

Tak, sądowi chodzi o dosłanie drugiego podpisanego egzemplarza pisma z 19.09.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)