2020.01.07 godz. 16:20 Warszawa, Mazowieckie

rejestr BDO

Wyjaśnienie sytuacji

Prowadzam salon manicure. Wytwarzam nastepne odpady: opakowania po srodkach dezynfekcji, po lakierach do paznokci. Czy ja mam dokonywac wpis do rejestru BDO?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Zandecki

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sty 2020 09:56

Dzień dobry, Pytanie jest mało szczegółowe. Wydaje się, że przy opisanej działalności jeśli wytwarza Pani odpady tożsame z odpadami komunalnymi (takie jak w gospodarstwach domowych) to nie podlega Pani wpisowi do BDO.