2023.07.20 godz. 10:36 Opole, Opolskie

Jak odzyskać pieniądze za prace

Wyjaśnienie sytuacji

Prowadzę działalność gospodarczą,wykonywałem pracę w Niemczech ,wystawiałem faktury każdego miesiąca były one regularnie płacone przez pracodawce,kiedy zdecydowałem o zmianie pracy , i wystawiłem ostatnia fakturę pracodawca nie wypłacił mi za nią pieniędzy ,nie odpowiadał na moje prośby ,telefony smsy ,kiedy napisałem ,że wysyłam przedsadowe wezwanie do zapłaty ,odezwał się ,i zagroził ,że jak to zrobię to wynajmie rzeczoznawce i że praca była źle wykonana , i ,że wszyscy inni pracownicy którzy zostali na budowie potwierdzą ta wersje (i oczywiście wcześniej nic nie słyszałem żeby coś było zle

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lip 2023 10:51

Proszę o przesłanie posiadanej dokumentacji - umowy, wezwania do zapłaty oraz ostatniej korespondencji w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl