2023.10.04 godz. 12:08 Łowicz, Łódzkie

Jak wyegzekwować spłatę czynszu?

Wyjaśnienie sytuacji

Prowadzę księgowość we wspólnocie Mieszkaniowej. Jeden z lokatorów zalega z 3 czynszami. Jak mogę wyegzekwować spłatę tego czynszu?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Paź 2023 12:33

1. Wezwanie do zapłaty - w razie bezskuteczności 2. pozew o zapłatę wraz z kosztami plus odsetki za opóźnienie. W razie potrzeby zapraszam do kontaktu, obsługuję wspólnoty mieszkaniowe (e-mail: slawomir.suski@adwokatura.pl)