2019.12.20 godz. 11:57 Tarnów, Małopolskie

CZY MAM OBOWIĄZEK WPISU DO REJESTRU BDO

Wyjaśnienie sytuacji

prowadzę sklep motoryzacyjny, w którym sprzedaję m.in. akumulatory i przyjmuję zużyte, które oddaję do odpowiednich punktów.. Sprzedaję też reklamówki na zakupiony przez klientów towar. Nie wiem czy powinienem zarejestrować się do BDO

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Zandecki

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sty 2020 10:59

Pytanie jest dość ogólne. Zasadniczo odpowiedź brzmi TAK. Obowiązek wpisu do BDO będzie u Państwa co najmniej z kilku podstaw, w szczególności : sprzedaż akumulatorów, prawdopodobnie odbieranie zużytych oraz wprowadzanie reklamówek.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)