2022.06.12 godz. 13:50 Krapkowice, Opolskie

Przedawnie świadczenia pieniężnego w wyroku karnym. Termin wykreślenia z rejestru skazanych.

Wyjaśnienie sytuacji

Wyrokiem Sądu (uprawomocnił się 06.06.2019) zostałem skazany na trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę pod wpływem leków odurzjących koszty ądowe zostały umorzone, zasądzona grzywna 1500 zł została rozlożona na raty i została spłacona w całości do 10.06.2022. Dotychaczs Sąd nie dochodził zasądzonego świadzczenia w kwocie 5000 zł na rzecz funduszu osób poszkodowanych w wypadkach i funduszu pospenitencjarnego z uwagi na moją dotychczasową syutuację finansową, tj. brak pracy. Kiedy przedawni się świadczenie pieniężne na rzecz funduszu pospenitencjarnoego. Kiedy dojdzie do zatarcia wyroku.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2022 21:19

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)