2023.08.16 godz. 13:05 Wrocław, Dolnośląskie

Gdzie mogę przeczytać odpowiedź

Wyjaśnienie sytuacji

Przekazałam mężowi 50,% udziałów w spółce z o. o. I w tej samej chwili mąż podpisał przekazanie mi tych udziałów w sytuacji, jeśli ożeni się z kochanką lub będzie żył z nią w związku nieformalnym. Teraz jesteśmy po rozwodzie. Obecnie kochanka jest w ciąży, wyprowadziła się od swojego męża w Warszawie ale nie mieszka z moim byłym mężem we Wrocławiu. Czy mam złożyć wniosek do sądu o zwrot udziałów i ustalenie ojcostwa.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Bukowski

Kielce, Świętokrzyskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sie 2023 19:27

Jeżeli było to w formie darowizny to można ją odwołać. Pani nie musi składać wniosku o ustalenia ojcostwa. z poważaniem Adwokat Michał Bukowski, Adwokat Kielce
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)