2024.02.16 godz. 16:46 Bielsko-Biała, Śląskie

Przemoc psychiczna, szantaże, emocjonalne wykorzystywanie

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, przez 10 lat żyłam z partnerem. W ciągu tego czasu wydarzyło się sporo sytuacji, które naruszyły moją nietykalność osobistą, godność i prywatność. Głównym problemem było wykorzystywanie, uzależnienie, gnębienie, ignorowanie i milczenie- jednym słowem mówiąc przemoc psychiczna. Do ostatniej sytuacji, kiedy zostałam źle potraktowana- osoba ta zrobiła ze mnie zdrajcę, winną i najgorszą po czym zostawiła i bawi się pokazując, że jest wolna. Posiadam dowody- smsy, zdjęcia, nagranie. Czy jest możliwość, aby ta osoba poniosła konsekwencje swoich czynów? Dziękuję za pomoc.

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Mar 2024 08:37

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu większych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice